Parafia Kopanica, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Sobota 1800, niedziela 800, 1000, 1130, 1800. W pierwszy piątek miesiąca. W pierwszą sobotę miesiąca. Od godziny 1830 do 1930. Od godziny 1830 do 1930. Od godziny 900 do 1100. Umawiają się z kapłanem na pierwszą rozmowę ok. 3 miesiące przed ślubem. Przed każdą Mszą św. w dni powszednie. Przed Mszą św. pogrzebową pół godziny w czasie odmawiania różańca. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 1700- 1800. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 1700-1800 1900-1930. W małym ŚWIĘTYM DZIECKU.

OVERVIEW

This site parafiakopanica.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have sifted nineteen pages within the site parafiakopanica.pl and found one website associating themselves with parafiakopanica.pl.

PARAFIAKOPANICA.PL RANKINGS

This site parafiakopanica.pl has seen diverging levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafiakopanica.pl

Traffic ranking (by month) for parafiakopanica.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiakopanica.pl

WHAT DOES PARAFIAKOPANICA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiakopanica.pl Mobile Screenshot of parafiakopanica.pl Tablet Screenshot of parafiakopanica.pl

PARAFIAKOPANICA.PL HOST

We detected that a single page on parafiakopanica.pl took two thousand and forty-seven milliseconds to come up. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
85.128.235.174

I detected that this website is utilizing the Apache/2 operating system.

Parafia Kopanica, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

DESCRIPTION

CONTENT

This site parafiakopanica.pl states the following, "Sobota 1800, niedziela 800, 1000, 1130, 1800." Our analyzers noticed that the website also said " Od godziny 1830 do 1930." The Website also stated " Od godziny 1830 do 1930. Od godziny 900 do 1100. Umawiają się z kapłanem na pierwszą rozmowę ok. pogrzebową pół godziny w czasie odmawiania różańca. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. W pierwszy piątek miesiąca od godz."

VIEW MORE WEBSITES

Dobromat24 Akcja charytatywna Caritas Łódź

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2016. pl co to jest? Twój koszyk z dobrem.

Bursa Szkolna dla Młodzieży Żeńskiej im. Eleonory Motylowskiej w Przemyślu

Chciałyśmy wspólnie wyciszyć się i zastanowić się czym jest dla każdej z nas Adwent? Istotą kobiety jest piękno! Piękno zaprasza do odpoczy.

Strona główna Dom Pomocy Społecznej w Kiełczewicach

Dom Pomocy Społecznej w Kiełczewicach. Przeznaczony jest dla 64 dziewcząt i kobiet z niepełnosprawnością intelektualną. Mieszkanki mają zapewnioną tu całodobową opiekę, rehabilitacje i rewalidację. Otwarci jesteśmy na kontakty z rodzinami i środowiskiem lokalnym. Jako placówka spełniamy standardy Unijne. Kompleksowo wyposażone budynki, pozbawione barier architektonicznych otacza ogród, las i przyroda Doliny Bystrzycy. Świętowanie Dnia Pracownika Socjalnego w DPS.

Poradnia Życia Rodzinnego w Dąbrówce

Poradnik dla osób przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa - wymagania formalne. Przygotowanie bezpośrednie należy rozpocząć najpóźniej trzy miesiące przed planowaną datą ślubu, samą datę ślubu należy rezerwować roztropnie wcześniej. Do przygotowania należą spotkania w ramach katechezy przedmałżeńskiej i poradni dla. W drodze do męskiej dojrzałości. Poradnia Życia Rodzinnego w Dąbrówce. Ul Malinowa 50, 62-070 Dąbrówka.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Wawrzyńca - Misjonarze Klaretyni

Wizyta Duszpasterska czyli kolęda, to błogosławienie domów, mieszkań i ich mieszkańców. To rozmowy o życiu religijnym, codziennych troskach i radościach danej rodziny. BÓG SIĘ RODZI, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony! Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice Nieskończony! Wzgardzony, okryty chwałą, Śmiert. Bogumiła, Weronika, Bogumił.